سبد خرید

کجا میخواهید دَم کنید؟

با قهوه ساز قابل حمل Pipamoka از یک دستگاه واحد دم کنید و بنوشید. ساده و با صلابت، این دمی ساز تحت فشار سوخت رسانی روزانه ی شما و لذت بردن از ساعت ها قهوه ی داغ و تازه دم شده را سریع و آسان می کند.
دم کردن و نوشیدن از یک دستگاه واحد با قهوه ساز همه کاره ی قابل حمل Pipamoka. دم کننده ی تحت فشارِ ساده، قدرتمند و درخشان، فوق العاده آسان و سریع میشود..
3,499,000 تومان

ارســـال رایـــگان - این محصول به صورت رایگان به تمام نقاط ایران ارسال می شود.

یک فنجان پر از ماجراجویی

یک دوستدار سفر تو را از میان روزمرگی صدا میزند، و پیپاموکا به تو کمک می کند به آنجا بروی. طراحی شده توسط همسفران، این ساده ترین راه برای لذت بردن از یک فنجان پر از قهوه است هرکجا که سفرتان شما را به آنجا ببرد.

دو دقیقه دم می کشد

طراحی شده برای دم کردن فنجانی همواره خوش طعم و بی نقص  قهوه در حدود دو دقیقه، روش دم آوری تحت خلاء و فشار پیپاموکا آن را از سایر دستگاه ها متمایز می کند.

اضافه کردن

پیچاندن

لذت بردن

دم کردن بیشتر، رویای بزرگتر

چه در حال عبور از خیابان هستید یا هر کجای کره ی زمین، زندگی خود را با تنها قهوه ساز که به اندازه شما از سفر درک دارد با ماجراجویی پر کنید.


حداقل نیاز مسافرت

تمام قطعات Pipamoka به صورت محفوظ درون لیوان قرار میگیرند، به شما کمک می کند برای هر سفر کوله پشتی کارآمد تری ببندید.

ابعاد

Ø73 mm x 182 mm


از یک فنجان خوش طعم لذت ببرید

با پیپاموکا یک فنجان پر از قهوه تحت فشار دم کنید، اولین قهوه ساز چند کاره ی قابل حمل با استفاده از فشار خلاء برای یک عصاره گیری سریع.

بیشترین میزان دم آوری

236 میلی لیتر


قهوه ی شما، سفر شما

قهوه مورد علاقه خود را به همراه داشته باشید تا همیشه آماده ی سوخت گیری مجدد با دم کرده ی دلخواه خود باشید.

ظرفیت سبد قهوه

16 گرم


تفاوت را بچشید

زمان کوتاه دم کشیدن تحت فشار  به شما این امکان را  می دهد تا یک فنجان خوش طعم با اسیدیته متعادل استخراج کنید.

مدت عصاره گیری

80 ثانیه


با گام های آهسته خود بنوشید

قهوه مورد علاقه خود را به همراه داشته باشید تا همیشه آماده ی سوخت گیری مجدد با دم کرده ی دلخواه خود باشید.

گرم نگه میدارد

3-4 ساعت


بدون رها سازی زباله

میکرو فیلتر  استیل قابل استفاده مجدد است، به این معنی که  هیچ زباله ی اضافی حاصل استفاده از فیلتر های کاغذی یکبار مصرف وجود ندارد.

فیلتر توری ریز

250 میکرومتر

آماده برای هرگونه چالش

با ظرافت از مواد محکم و در عین حال سبک وزن نیز طراحی شده است. Pipamoka قهوه ساز مسافرتی قابل اطمینان شما برای سالهای زیادی که در پیش هستند خواهد بود.

وزن

425 گرم

هرجایی دم کنید

پیپاموکا را سفارش دهید و استقلال یک قهوه ساز را  که آماده است یک فنجان پر از قهوه  را در هر زمان و هر مکان دم کند تجربه کنید.

ارســـال رایـــگان - این محصول به صورت رایگان به تمام نقاط ایران ارسال می شود.

دمی ساز تمام عیار مناسب مسافرت

واكاكو نحوه مسافرت کردن من را با اسپرسو ساز های قابل حملش تغییر داد، بنابراین وقتی در مورد یک قهوه دمی ساز مسافرتی جدید شنیدم، میدانستم كه باید آن را امتحان كنم. این تمام چیزی است که من بدون توجه به اینکه کجا هستم از یک دمی ساز می خواهم، که دم کردن یک فنجان قهوه ی درخشان را به یک تجربه یکپارچه تبدیل می کند و در هر جایی جواب میدهد.

- گرت اودن ، متعصب قهوه -

قهوه با یک پیچاندن

چه آن را ساده دوست داشته باشید، چه با شیر و شکر، با یخ یا با شیر فوم دار اضافی، Pipamoka به شما دم کرده ای تمام عیار برای درست کردن نوشیدنی های مورد علاقه ی شما بر پایه ی قهوه را می دهد.

قهوه لانگ

کلد برو (دم کرده سرد)

به سبک اسپرسو

یک دم کننده ی تحت فشار بی نظیر

ساختار ابتکاری Pipamoka، همراه با مکانیزم پیچش به ثبت رسیده ی آن، باعث ایجاد فشار خلاء در داخل لیوان می شود. دم کرده با کشیدن تحت فشار آب جوش به سمت پایین از میان پودر قهوه عصاره گیری می شود. این روش جدید تهیه قهوه در مدت زمانی سریع عطر و طعم را بیرون می کشد.

فشار خلاء چگونه کار میکند؟

با چرخاندن حلقه ی کنترل، محفظه ی آب به سمت بالا کشیده می شود. این باعث ایجاد نیروی مکش می شود که آب جوش را از میان پودر قهوه به سمت پایین می کشد. سپس قهوه به طور مستقیم در لیوان عایق حرات (فلاکس) دم می کشد که در آن ساعتها گرم خواهد ماند.

روش دم آوری پیپاموکا مشابه هیچ روش دیگری نیست. با ایجاد فشار، پودر قهوه توسط آب جوش "فشرده شده" می شوند و در مدت زمان کوتاهی عصاره ای متعادل، متوازن و غیر تلخ ایجاد می کنند.

فرآیند دم آوری Pipamoka به شما کمک می کند از عصاره گیری ضعیف و تکنیک های ضعیف پورینگ (ریختن آب) دوری کنید زیرا فضای کمی برای خطا وجود دارد. نتیجه، یک عصاره گیری با ثبات، سریع و کارآمد است.

ضمانت رضایت مندی

اگر شما از خرید خود از wacaco.ir راضی نیستید، کافیست تا 30 روز پس از خرید با ما تماس بگیرید یا وجه شما برگردانده می شود یا در صورت نیاز کالا برای شما تعویض میگردد. جهت کسب اطلاعات بیشتر به صفحه ی قوانین و مقررات مراجعه فرمایید.
جهت تماشای ویدئو های بیش تر از این محصول به صفحه گالری ویدئو ها یا کانال آپارات ما یا youtube مراجعه فرمایید

مشخصات

ابعاد Ø73 mm x 182 mm
وزن 425 گرم
بیشترین میزان دم آوری
236 میلی لیتر
ظرفیت پودر قهوه 16 گرم
بسته بندی شامل پیپاموکا با لیوان استیل عایق حرارت 300 میلی لیتر ، قیف، پیمانه، برس، دفترچه راهنمای چند زبانه، کارت گارانتی، یک عدد استیکر و یک کیسه ی حمل.

پرسش های متداول

 

عصاره گیری و عطر و طعم چطور است؟
آیا پیچاندن به نیروی زیادی احتیاج دارد؟
آیا پیپاموکا آب را گرم می کند؟
آیا پیپاموکا در ماشین ظرفشویی قابل استفاده است؟
آیا پیپاموکا در مایکروویو قابل استفاده است؟
آیا پیپاموکا از استانداردهای ایمنی برخوردار است؟
آیا ضمانتی وجود دارد؟
آیا شما به سراسر ایران رایگان ارسال میکنید؟

از خانه خارج شوید و دم کنید

روی قله ی کوه دم کنید، در ساحل لذت ببرید، یا یک تایم قهوه ی نیروبخش در محل کار ایجاد کنید. با یک پیپاموکا، شما می توانید لذت یک لیوان پر از قهوه را در هر کجا ببرید.

ارســـال رایـــگان - این محصول به صورت رایگان به تمام نقاط ایران ارسال می شود.

کیف محافظ جانبی

با کیف محافظ ما از پیپاموکای خود در برابر ضربه، خراش و گرد و غبار محافظت کنید. این کیف از جنس با دوام EVA ساخته شده و دارای پوشش داخلی پارچه نرم است. هیچ راه بهتری برای طولانی کردن عمر پیپا موکای شما وجود ندارد.
کیف پیپاموکا (Pipamoka Case) کیف پیپاموکا (Pipamoka Case)
-29 %
با کیف محافظ ما، از پیپاموکای خود در برابر ضربه، خراش و گرد و غبار محافظت کنید. این کیف از جنس با دوام EVA ساخته شده و دارای پوشش داخلی پارچه ای نرم ا..
989,000 تومان 1,399,000 تومان

ارســـال رایـــگان - این محصول به صورت رایگان به تمام نقاط ایران ارسال می شود.