سبد خرید

اسپرسو به آسانی

مینی پرسو قهوه پودری بهترین انتخاب شما برای مزه کردن همه نوع پودر قهوه و لذت بردن از یک اسپرسوی واقعی در هرکجا که باشید است. جمع و جور، سبک و محکم، زمانی که شما اولین قطره ی اسپرسو را از این گلوله کوچک قهوه دریافت می کنید Minipresso لبخند را بر لبان شما می آورد.
مینی پرسو به شما کمک میکند که با کمترین تلاش یک شات بی نظیر قهوه با کیفیت و طعمی نزدیک به قهوه سازهای ماشینی تهیه کنید. لذت طعم قهوه در خانه یا خارج از خانه را از دست ندهید . با مینیپرسو مطمئن باشید که از طعم خوشمزه اسپرسو در همه جا و همه وقت لذت می برید .
مینی پرسو GR یک ماشین اسپرسو ساز کامل و بی عیب است. جمع و جور ، کم وزن و همه کاره. شما هرگونه دانه قهوه را میتوانید استفاده کنید با قابلیت امتحان طعمه..
3,799,000 تومان

ارســـال رایـــگان - این محصول به صورت رایگان به تمام نقاط ایران ارسال می شود.

جمع وجور و فوق العاده سبک

این مهم نیست که شما قصد بیرون رفتن را برای چند ساعت یا چند هفته دارید حجم و وزن فاکتور اصلی انتخاب وسایل سفر می باشد مینی پرسو بر اساس این طراحی شده است که کوچکترین و سبکترین و متفاوت ترین ماشین اسپرسو ساز باشد.

وزن کلی

360 گرم

ابتکاری نو و قدرتمند

در مفهوم مینی پرسو راحتی در استفاده نهفته است . با کمک یک پیستون نیمه اتومات کمترین مقدار آب به قسمت قهوه تزریق میشود. بعد از چند بار فشار دادن بهترین بهترین فشار لازم به دست می آید و یک اسپرسو عالی، غنی و داغ به دست می آید.

طول

175 میلیمتر

استفاده راحت و کارایی بالا

در مفهوم مینی پرسو راحتی در استفاده نهفته است . با کمک یک پیستون نیمه اتومات کمترین مقدار آب به قسمت قهوه تزریق میشود. بعد از چند بار فشار دادن بهترین بهترین فشار لازم به دست می آید و یک اسپرسو عالی، غنی و داغ به دست می آید.

میانگین فشار

8 بار (واحد فشار)

مناسب و قابل ارتقا

مینی پرسو برای کارکرد نیازی به هوای فشرده ، کاتریج N2O یا برق ندارد. کارکرد دستی شما را در تهیه قهوه مورد علاقه خود کمک میکند. مخزن های آب متفاوت موجود است پس شما میتوانید از انواع و اقسام اسپرسو، از ریستریتو (Ristretto) گرفته تا قهوه لونگو (Caffè Lungo) لذت ببرید.

ظرفیت مخزن آب مدل پایه

70 میلی لیتر

مشخصات

ابعاد
175x70x60 میلی متر
وزن 360 گرم
ظرفیت آب 70 میلی لیتر
ظرفیت پودر قهوه 8 گرم
میانگین فشار 8 بار
سایر دارای فنجان و اسکوپ

ضمانت رضایت مندی

اگر شما از خرید خود از wacaco.ir راضی نیستید، کافیست تا 30 روز پس از خرید با ما تماس بگیرید یا وجه شما برگردانده می شود یا در صورت نیاز کالا برای شما تعویض میگردد. جهت کسب اطلاعات بیشتر به صفحه ی قوانین و مقررات مراجعه فرمایید.
جهت تماشای ویدئو های بیش تر از این محصول به صفحه گالری ویدئو ها یا کانال آپارات ما یا youtube مراجعه فرمایید

پرسش های متداول

 

آیا مینی پرسو برای من مناسب است؟
عملیات عصاره گیری قهوه با مینی پرسو چقدر خوب است؟
آیا پمپ کردن زور زیادی میخواهد؟
آیا مینی پرسو آب را هم جوش میکند؟
آیا مینی پرسو نیاز به نگهداری دارد؟
آیا مینی پرسو ایمن است؟
آیا مینی پرسو ضمانت دارد؟
آیا شما به سراسر ایران رایگان ارسال میکنید؟

لوازم جانبی

Minipresso GR خود را تقویت کنید تا از آن بیشترین بهره را ببرید. از اسپرسوی طویل تر، تا 100 میلی لیتر، لذت ببرید.
توضیحاتابزار مینی پرسو ترکیبی از مخزن آب+ (مخزن بزرگتر) و سه عدد سبد فیلتر اضافه با درپوش. سبد های فیلتر با پودر قهوه پر شده و میتوانند درون مخزن آب ب..
1,389,000 تومان 1,489,000 تومان

ارســـال رایـــگان - این محصول به صورت رایگان به تمام نقاط ایران ارسال می شود.

توضیحات

ابزار مینی پرسو ترکیبی از مخزن آب+ (مخزن بزرگتر) و سه عدد سبد فیلتر اضافه با درپوش. سبد های فیلتر با پودر قهوه پر شده و میتوانند درون مخزن آب بزرگتر نگهداری شوند. این یک راه آسان برای حمل هرآنچه که شما برای تهیه شات های اسپرسو برای خودتان و دوستانتان طی یک روز گردش طولانی نیاز دارید است. به این نکته توجه داشته باشید که دستگاه اسپرسو ساز قابل حمل مینی پرسو قهوه پودری در برخی تصاویر وجود دارد که به صورت جداگانه فروخته می شود.

مشخصات

ابعاد
152x60x60 میلی متر
وزن 220 گرم
گنجایش آب 210 میلی لیتر
سایر دارای 3 عدد سبد فیلتر با درپوش و یک فنجان اسپرسو
کیف مینی پرسو (Minipresso Case) کیف مینی پرسو (Minipresso Case)
-29 %
توضیحاتکیف مینیپرسو ساخته شده از جنس با دوام EVA و پوشش داخلی پارچه نرم. این کیف به صورت ویژه طراحی شده تا دقیقاً به دورِ مینی پرسو پودری (Minipresso ..
989,000 تومان 1,399,000 تومان

ارســـال رایـــگان - این محصول به صورت رایگان به تمام نقاط ایران ارسال می شود.

توضیحات

کیف مینیپرسو ساخته شده از جنس با دوام EVA و پوشش داخلی پارچه نرم. این کیف به صورت ویژه طراحی شده تا دقیقاً به دورِ مینی پرسو پودری (Minipresso GR) و مینی پرسو کپسولی نسپرسو (Minipresso NS) اندازه شود و کمک کند تا از مینی پرسو در برابر ضربه، خراش و گرد و غبار محافظت کند. با اضافه کردن کیف مینیپرسو، برای ماجراجویی بزرگ بعدی خود آماده باشید. به این نکته توجه فرمایید که خود دستگاه مینی پیرسو پودری یا کپسول خور که در برخی تصاویر نمایش داده شده است به صورت جداگانه به فروش میرسد.

مشخصات

ابعاد
200x80x70 میلی متر
وزن 80 گرم
سایر حلقه از پیش تعبیه شده برای اتصال کارابین