باریستای خودتان باشید

نانوپرسو از میراث یکی از خلاقانه ترین و نوآورانه ترین دستگاه های اسپرسو قابل حمل است، نانوپرسو سبک قهوه اسپرسو ساز های قابل حمل را دوباره تعریف کرده و استاندارد های جدیدی معین کرده است. به طرز باور نکردنی ای زیبا و برازنده، هر قسمتش به همان اندازه که قدرتمند به نظر میرسد در واقعیت نیز قدرتمند است.

چیزی شبیه به آن وجود ندارد

نانوپرسو با ویژگی ها و قابلیت های جدید بسته بندی شده، که به شدت روشی که شما قهوه مورد علاقه ی خود را تهیه میکنید بهبود میبخشد. نانوپرسو یکی از بهترین و همه کاره ترین دستگاه اسپرسو ساز است. یک افزودنی واقعاً منحصر به فرد برای ابزار قهوه شما!

قدرت زیاد

یک سیستم پمپ جدید که به ثبت رسیده ساخته شده است، نانوپرسو با کمک دستان شما قادر است به حداکثر فشار 18 بار (261 PSI) برای عصاره گیری بی نظیر و با کیفیت از قهوه برسد. این مقدار بیش از مقداری است که اکثر دستگاه های اسپرسو ساز خانگی میتوانند تأمین کنند.

 

حداکثر فشار

18 بار (واحد فشار)

تبدیل پودر قهوه به یک نوشیدنی جادویی

دستیابی به یک شات اسپرسو بی نقص آسان نیست چراکه نقش های مهمی توسط پارامترهای مختلف در حین مراحل عصاری گیری ایفا می شود. پایداری و حفظ ثبات هر شات اسپرسو حتی سخت تر هم هست. به لطف ساختار مبتکرانه و عملکرد آسان، نانوپرسو به شما کمک خواهد کرد تا هر دفعه فنجان های بی عیب و نقص قهوه با یک لایه خامه ی (کریما) خوب و غلیظ تهیه کنید.

بهترین نتیجه را از NANOPRESSO بگیرید

تجربه لذت بخش نوشیدن اسپرسو با کیفیت بالا، از جرعه ی اول تا قطره آخر، هرکجا که هستید. هرچیزی که برای شات بعدی خود نیاز دارید پودر قهوه، آب جوش و نانوپرسو است.

آسان تر از همیشه

نانوپرسو با پودر قهوه ریز آسیاب شده و سفت تمپ شده به خوبی کار میکند. به طرز لذت بخشی به راحتی قابل راه اندازی و به سادگی قابل استفاده است. نانوپرسو در مقایسه با مدل های گذشته به 15% نیروی کمتری جهت پمپ کردن نیاز دارد. با نانو پرسو قدرت در دستگاه است، نه در دستان شما.

 

انرژی پمپ کردن

15% ذخیره نیرو

کوچترین

طراحی ارگونومیک و طول کمترِ نانوپرسو، آن را گزینه ی انتخابی هم سفرتان میکند. راحت نگهداری میشود و راحت در کوله پشتی قرار میگیرد!

 

طول کلی

15.6 سانتیمتر

حتی سبکتر

در نهایت 336 گرم، نانوپرسو به گونه ای مهندسی شده است تا بسیار سبک باشد. با این حال، مناسب این طراحی شده است که هرجا که میروید همراه شما باشد، ساختار آن احساس راحتی کامل به ارمغان می آورد.

 

وزن

336 گرم

ظرفیت آب بیشتر

مخزن آب نانوپرسو میتواند تا 80 میلی لیتر آب نگهداری کند. توسط فنجان قابل جدا شدن پوشیده و محافظت شده است.

 

ظرفیت مخزن آب

80 میلی لیتر

طراحی جدید پرتافیلتر

یک سیستم پمپ جدید که به ثبت رسیده ساخته شده است، نانوپرسو با کمک دستان شما قادر است به حداکثر فشار 18 بار (بعد از هر شات، نگهداری از نانوپرسو تنها چند ثانیه طول میکشد. در صورت لزوم، هر قطعه از پرتافیلتر به سادگی جهت تمیز کردنِ کامل قابل جداسازی است.

 

ویژگی خاص

شست و شوی آسان

 

ضمانت رضایت مندی

اگر شما از خرید خود از wacaco.ir راضی نیستید، کافیست تا 30 روز پس از خرید با ما تماس بگیرید یا وجه شما برگردانده می شود یا در صورت نیاز کالا برای شما تعویض میگردد. جهت کسب اطلاعات بیشتر به صفحه ی قوانین و مقررات مراجعه فرمایید.

 

جهت تماشای ویدئو های بیش تر از این محصول به صفحه گالری ویدئو های مینی پرسو یا کانال آپارات ما یا youtube مراجعه فرمایید

ابعاد 156x71x62 میلی متر
وزن 336 گرم
ظرفیت آب 80 میلی لیتر
ظرفیت پودر قهوه 8 گرم
حداکثر فشار 18 بار
بسته بندی شامل نانوپرسو، کیف محافظ، فنجان، سبد فیلتر، اسکوپ، برس، دفترچه راهنمای چند زبانه، کارت گارانتی و دو عدد استیکر.

پرسش های متداول

 

عصاره گیری تا چه حد خوب است؟
آیا نانوپرسو از کلاهک تنظیم فشار استفاده میکند؟
آیا پمپ کردن زور و نیروی زیادی احتیاج دارد؟
آیا فشار بین پمپ کردن ها اُفت می کند؟
آیا Nanopresso آب را گرم میکند؟
آیا نانوپرسو شامل تعدادی لوازم جانبی است؟
آیا نانوپرسو در ماشین ظرفشویی می رود؟
آیا مخزن نانوپرسو در مایکروویو می رود؟
آیا نانوپرسو با تأییدیه های ایمنی و سلامت مطابقت دارد؟
آیا نانوپرسو ضمانت دارد؟
آیا شما به سراسر ایران رایگان ارسال میکنید؟
 

لوازم جانبی

نانوپرسو برای هر کاری مناسب است! میتواند به راحتی طیف گسترده ای از سبک های اسپرسو را به وجود بیاورد: ریستریتو (ristretto)، سینگل شات (single shot)، دوپیو (دابل شات) (doppio)، قهوه لونگو (Caffè Lungo) و کلد برو (cold brew) و می تواند قابل تبدیل برای استفاده از پودر قهوه یا قابل تبدیل برای کپسول قهوه (پاد) (coffee pods) باشد. تنوع جایی است که منانو=رسو در آن می درخشد.

 

Nanopresso Barista Kit

برای دابل اسپرسو

349,000 تومان

 

 

ارسال رایگان به سراسر ایران

توضیحات
ابزار باریستا یک مجموعه کامل لوازم جانبی است که در یک مخزن کوچک بسته بندی شده است. این ابزار توانایی های نانوپرسو را با دادن امکان تهیه ی دابل اسپرسو (16 گرم پودر قهوه) تا 120 میلی لیتر توسعه می دهد. به لطف فشار عصاره گیری زیاد 18 بار آن، نانوپرسو (به همراه ابزار باریستا) مزیت استفاده از سبد فیلتر بزرگ را به همراه دارد و از بیشتر دستگاه های اسپرسو ساز خانگی پیشی می گیرد. دوستداران قهوه با لذت اسپرسوی غنی و باورنکردنی شادمان خواهند شد. سبد فیلتر دابل اسپرسو یک خصوصیت منحصر به فرد است که در هیچ دستگاه اسپرسو ساز قابل حملی پیدا نمیشود.

مشخصات

ابعاد 150x62x62 میلی متر
وزن 270 گرم
تذکر ابزار باریستا فقط میتواند با نانوپرسو استفاده شود.
بسته بندی شامل مخزن آب بزرگ (140 میلی لیتر)، فنجان اسپرسو بزرگ، دو عدد سبد فیلتر دابل اسپرسو (16 گرم پودر قهوه) با درپوش، یک عدد سبد فیلتر سینگل اسپرسو (8 گرم پودر قهوه) با درپوش، حلقه مبدل دابل اسپرسو، یک عدد تمپر و دفترچه راهنما.

 

Nanopresso NS Adaptor

برای کپسول های نسپرسو*

299,000 تومان

 

 

ارسال رایگان به سراسر ایران

*منظور از کپسول نسپرسو، کپسول های اورجینال نسپرسو** (®Nespresso) و ساز گار با نسپرسو می باشد. توجه داشته باشید برخی کپسول های غیر اصل ممکن است به خوبی با دستگاه ما کار نکند.

توضیحات
مبدل نسپرسو به نانوپرسو اجازه می دهد تا از کپسول های نسپرسو* برای تهیه اسپرسو استفاده کنند.مزیت استفاده از کپسول این است که قهوه به صورت مکانیکی پودر، اندازه گیری و با دقت بالاتر از چیزی که ما توانایی انجامش با دست را داریم تمپ شده است.جای خطای بسیار کمی بافی می ماند، بنابراین اسپرسوی شما هر دفعه مشابه قبل است. پادها راحت، بدون شلختگی و البته قابلیت تمیز شدن آسان تر بعد از استفاده.

 

** منظور از نسپرسو، نام برند شخص ثالثی است که ارتباطی با شرکت واکاکو (Wacaco Company Limited) ندارد.

 

مشخصات

ابعاد 66x62x62 میلی متر
وزن 130 گرم
تذکر مبدل نسپرسو فقط میتواند با نانوپرسو استفاده شود.
بسته بندی شامل مبدل نسپرسو و دفترچه راهنما.

 

مینی پرسو به شما کمک میکند که با کمترین تلاش یک شات بی نظیر قهوه با کیفیت و طعمی نزدیک به قهوه سازهای ماشینی تهیه کنید. لذت طعم قهوه در خانه یا خارج از خانه را از دست ندهید . با مینیپرسو مطمئن باشید که از طعم خوشمزه اسپرسو در همه جا و همه وقت لذت می برید .

جمع وجور و فوق العاده سبک

این مهم نیست که شما قصد بیرون رفتن را برای چند ساعت یا چند هفته دارید حجم و وزن فاکتور اصلی انتخاب وسایل سفر می باشد مینی پرسو بر اساس این طراحی شده است که کوچکترین و سبکترین و متفاوت ترین ماشین اسپرسو ساز باشد.

 

وزن کلی

360 گرم

ابتکاری نو و قدرتمند

در مفهوم مینی پرسو راحتی در استفاده نهفته است . با کمک یک پیستون نیمه اتومات کمترین مقدار آب به قسمت قهوه تزریق میشود. بعد از چند بار فشار دادن بهترین بهترین فشار لازم به دست می آید و یک اسپرسو عالی، غنی و داغ به دست می آید.

 

طول

175 میلیمتر

استفاده راحت و کارایی بالا

در کنار طراحی زیبا مدرن و صاف ، مینی پرسو شامل یک هسته مرکزی خاص و مبتکرانه است. از حالت قفل خارج کردن آن و فشار به آن میزان قهوه خروجی را کنترل میکند.

 

میانگین فشار

8 بار (واحد فشار)

مناسب و قابل ارتقا

مینی پرسو برای کارکرد نیازی به هوای فشرده ، کاتریج N2O یا برق ندارد. کارکرد دستی شما را در تهیه قهوه مورد علاقه خود کمک میکند. مخزن های آب متفاوت موجود است پس شما میتوانید از انواع و اقسام اسپرسو، از ریستریتو (Ristretto) گرفته تا قهوه لونگو (Caffè Lungo) لذت ببرید.

 

ظرفیت مخزن آب مدل پایه

70 میلی لیتر

ضمانت رضایت مندی

اگر شما از خرید خود از wacaco.ir راضی نیستید، کافیست تا 30 روز پس از خرید با ما تماس بگیرید یا وجه شما برگردانده می شود یا در صورت نیاز کالا برای شما تعویض میگردد. جهت کسب اطلاعات بیشتر به صفحه ی قوانین و مقررات مراجعه فرمایید.

 

جهت تماشای ویدئو های بیش تر از این محصول به صفحه گالری ویدئو های مینی پرسو یا کانال آپارات ما یا youtube مراجعه فرمایید

پرسش های متداول

 

آیا مینی پرسو برای من مناسب است؟
عملیات عصاره گیری قهوه با مینی پرسو چقدر خوب است؟
آیا پمپ کردن زور زیادی میخواهد؟
آیا مینی پرسو آب را هم جوش میکند؟
آیا مینی پرسو نیاز به نگهداری دارد؟
آیا مینی پرسو ایمن است؟
آیا مینی پرسو ضمانت دارد؟
آیا شما به سراسر ایران رایگان ارسال میکنید؟

لوازم جانبی