قوانین و مقررات

شرایط و قوانین Wacaco بدین شرح می باشد:


شرایط سفارش:

مشتری موظف است اطلاعات کاملاً صحیح و حقیقی هنگام ساخت حساب کاربری و سفارش محصولات ثبت نماید. هرگونه مشکلی که ناشی از عدم ارائه ی اطلاعات و مشخصات حقیقی کاربر ایجاد گردد به عهده سفارش دهنده است و این سایت هیچگونه مسئولیتی در قبال آن ندارد.


شرایط ارسال:

سفارش ثبت شده توسط شما در همان روز یا نهایتاً در اولین روز کاری بعد از ثبت سفارش ارسال خواهد شد. برای تسهیل و تسریع روند ارسال لطفاً در ساعات کاری با ما تماس تلفنی برقرار کنید و نهایی کردن کردن سفارش خود را اطلاع دهید.


آسیب های احتمالی هنگام حمل:

چنانچه سفارش شما هنگام حمل آسیب دیده باشد باید ظرف مدت 24 ساعت مشکل را از طریق تلفن به اطلاع ما و شرکت حمل و نقل رسانده تا پیگیری های لازم انجام شود. بدیهی است کالای آسیب دیده در اثر حمل تا پیش از تحویل به مشتری به عهده ما می باشد و کالای آسیب داده با هماهنگی های لازم با مشتری تعویض خواهد شد.


شرایط ضمانت:

شرایط ضمانت هر محصول داخل بسته بندی آن قابل مشاهده است.


شرایط ضمانت رضایت مندی:

ما تضمین میکنیم که محصول دریافتی شما 100% اصل بوده و در کارایی (به شرط رعایت موارد ذکر شده در کاتالوگ) هیچگونه تفاوتی با تصاویر و ویدئو های تبلیغاتی وجود ندارد. لزا ضمانت رضایتمندی برای شما مشتری گرامی در نظر گرفته شده است که بدین معنی می باشد اگر تا 30 روز پس از خرید از محصول ما راضی نبودید با ما تماس بگیرید یا وجه شما برگردانده می شود یا در صورت نیاز کالا برای شما تعویض میگردد. بدیهی است دلیل برای نارضایتی شما بنا به تشخیص ما باید کاملاً منصفانه، عقلانی و به حق باشد لزا از پذیرفتن عذرهای غیر معقول و غیر عادی معذوریم.